امروز: شنبه, ۵ اسفند ۱۴۰۲ / قبل از ظهر / | برابر با: السبت 15 شعبان 1445 | 2024-02-24
دسته :فرهنگی

دلیل مبارزات جهادی مجلس اعلای عراق علیه صدام

رئیس مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق در اواخر سال ۱۳۶۵ با تشریح فعالیت‌های نظامی این مجلس، بر ادامه مبارزات جهادی تا سرنگونی حکومت صدام تأکید کرده بود.

۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

عکس‌های جدید از پشت صحنه سریال «نون خ ۵»/ تاکید رییس صداوسیما بر ساخت فصل‌های جدید

پیمان جبلی که به همراه جمعی از مدیران صداوسیما به بازدید از پشت‌صحنه فصل پنجم سریال «نون خ» رفته بود، به تولید فصل جدید این مجموعه در شرایط بسیار خاص و ویژه‌ اشاره کرد و گفت: امیدواریم مخاطبان از تماشای فصل جدید سریال که در شرایط اقلیمی متنوعی تصویربرداری شده و داستان خوبی دارد، لذت ببرند.

۰۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

رتبه‌های نخست مسابقات بین‌المللی قرآن به ایرانیان رسید/تجلیل از برگزیدگان با حضور رییس جمهور

نتایج چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران اعلام شد و بر اساس آن نمایندگان کشورمان در هر پنج رشته این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان صاحب رتبه نخست شدند.

۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

بازتاب عملیات «خیبر» در رسانه‌های خارجی

رژیم عراق برای رهایی از فشارهای متعدد سیاسی، اقتصادی و نظامی‌ و جهانی اقدامات دیگری از جمله استفاده از سلاح شیمیایی، حمله به تاسیسات نفتی، حمله به نفتکش‌ها و حمله به مناطق مسکونی را نیز در دستور کار خود قرار می‌دهد. رسانه‌های غربی نیز در تحلیل‌های خود حمله به تاسیسات نفتی ایران را تنها راه پیش روی عراق اعلام می‌کنند.

۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

رایزنی برای ادامه اکران چند فیلم در نوروز

دبیر شورای صنفی نمایش از رایزنی با سازمان سینمایی برای ادامه اکران برخی فیلم‌های روی پرده در نوروز خبر داد.

۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

از چادر زدن در قشم خودداری کنید

قائم‌مقام ستاد سفر جزیره قشم با تاکید بر اهمیت سفر آگاهانه به این جزیره، تمهیداتی را که برای سفرهای نوروزی به جزیره قشم اندیشیده شده است، تشریح کرد.

۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

بشنوید| علی اکبر(ع) سرچشمه خیر دنیا و آخرت

حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان با اشاره به ویژگی شخصیتی حضرت علی‌اکبر(ع) گفت: تمام جاده‌های خیر دنیا و آخرت از کسی که به او قسم می‌خورم سرچشمه گرفته است و آن کسی نیست جز حضرت علی اکبر(ع) که راه ادب، وفا و تواضع، راه خدمت و والاترین احسان یعنی به پدر و مادر از جاده او گذر می‌کند.

۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

پاسخ رییس صداوسیما به پرسش‌های انعکاس روز و به نقل از ایسنا/ نظارت بر تبلیغات و پخش نوروزی «پایتخت»

رئیس سازمان صداوسیما که در نمایشگاه رسانه‌های ایران حاضر شده بود، ضمن تاکید بر لزوم همگرایی رسانه‌ای، اظهار کرد: هر چه ما رسانه‌ها به هم نزدیک‌تر شویم و صدای همدیگر را بهتر بشنویم و با یکدیگر تعامل داشته باشیم، حتما در نهایت سود و فایده آن به نفع مردم خواهد بود.

۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

واکنش یک تهیه‌کننده به اجاره‌های سنگین سالن‌های کنسرت

یادداشت ـ خبرگزاری دانشجویان ایران (انعکاس روز و به نقل از ایسنا)

۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

«سند ملی صنایع دستی» به کجا رسید؟

پیش‌نویس سند ملی صنایع دستی در نهمین جلسه شورای معین ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

آرشیو

Scroll to Top